Cumartesi, Eylül 29, 2012

Braun'a iş başvurusunda bulunun

Braun Hakkında

Braun, elektrikli aletler alanında Premium bir Alman markasıdır. Bazı insanlar Braun’u Dieter Rams ve takipçilerinin liderlik ettiği öncü endüstriyel tasarıma dayanarak tasarımla ilişkilendirir. Diğerleriyse Braun’u Alman mühendisliği ve yenilikçiliğiyle ilişkilendirir: Braun’un döner levhalar için Plexiglas kapaklar icat etmesi, iki bileşenli kalıplamayı keşfetmesi, metal yüzeyler veya plastik kalıplama konusunda yenilikler ortaya koyması. Çok sayıda kişi güvenilirlik, uzun ömürlülük ve sürdürülebilirliğiyle tanınan Braun aletlerini sırf dayanıklı yapısı nedeniyle tercih etmektedir.

Bu sayılanların hepsi Braun markasının doğru ve konuyla ilgili yönlerini oluşturuyor. Ancak Braun bundan çok daha fazlasıdır. Braun “tasarımın ötesine” ulaşmak istiyor. Bu, tasarımın bizim için artık önemli olmadığı anlamına gelmiyor – bugün tasarım her zamankinden daha önemlidir. Tasarımın ötesine gitmek tasarımı tüketici deneyimi bağlamında görmek demektir.

Amacımız insanların hayatında değişiklik yapan özelliklerde ürünler tasarlamak, “Braun anı” olarak adlandırdığımız zamanlarda tüketici deneyimlerine hayat vermektir. Bu fikir “Fark yaratmak üzere tasarlandı” şeklindeki marka çizgimizde özetlenmektedir.


Braun'daki mevcut açık pozisyonlarını ve iş ilanlarını görmek ve iş başvurusunda bulunmak için buraya tıklayınız. "İş Başvurusu, İş İlanları, Açık Pozisyonlar, Kariyer Fırsatları"

Hiç yorum yok: