Cuma, Şubat 10, 2012

The Green Park Hotels Resorts'a iş başvurusunda bulunun - The Green Park Hotel İş İlanları


 The Green Park Hotels & Resorts

Sürekli olarak büyüyen, ülkemize yaptığımız ve yapacağımız yatırımlar ile farklı hizmetler sunan, ulusal olmanın yanı sıra ülkemizde bir ilki başararak The Green Park Hotels & Resorts'u dünya markası yapan ve dünyanın her yerinde adından bahsedilip ilk tercih edilen bir kuruluş olmak en büyük sorumluluğumuzdur. Otellerimizde konakladıktan sonra yüzlerinde tebessümle ayrılan misafirlerimiz, hizmett ve misafirperverlikte özgüveni olan personelimiz en büyük değerlerimizdir.

Dinamik, girişimci, yenilikçi, cesur, kalite ve servisten ödün vermeyen, pozitif düşünen ve sıcak kanlı personel ile başarılara koşan, her zaman misafire odaklı ve onları otellerimizde ev sahibi gibi hissettiren bir anlayış en temel görevimizdir. 

The Green Park Hotels & Resorts olarak misafirlerimize sunduğumuz hizmeti daha üst seviyelere çıkararak, Türk turizm ve ekonomisine maksimum seviyede katma değer sağlayarak yarının Türkiye'sine güzel bir miras bırakmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 

Dinamik ve yenilikçi Üstündağ Grup, her zaman ilkleri başarmayı hedeflemiştir. Otomotiv, aydınlatma, inşaat ve turizm gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren grup, turizm sektöründe The Green Park Hotels & Resorts ismiyle hizmet vermektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı Adil Üstündağ'ın 1974 yılında otomotiv sektöründe kurduğu firma ile grubun ilk temelleri atıldı. Sanayiden turizm sektörüne doğru genişleyen grup, başarı ivmesini turizme yaptığı önemli yatırımlar sayesinde hızlandırdı.

Zincirin ilk halkası The Green Park Hotel Taksim 1995 yılında hizmete açıldı. 2001 yılında ise Atatürk Havalimanı'na en yakın 5 yıldızlı otel The Green Park Hotel Merter, yerli ve yabancı turizme hizmet vermeye başladı. Grup, 2003 yılında İstanbul Anadolu Yakası?nın ilk ve uzun süreler tek olmayı sürdüren 5 yıldızlı oteli The Green Park Hotel Bostancı'yı açtı. The Green Park Resort Kartepe ise 2004'te turizme hizmet vermeye başladı. Türkiye'nin yeni kayak merkezi Kartepe, yılın kış aylarında kayak ve snowboard, yaz aylarında ise futbol ve adrenalin sporları tutkunları için en cazip en cazip adres konumundadır. Şirket toplantıları ve seminerler için de profesyonel organizasyonlar sunmaktadır. Üstünağ Grup 4 mevim hizmet veren Kartepe'den sonra Pendik sahilinde hizmet verecek olan The Green Park Pendik Hotel & Convention Center 'ın inşaatına başladı. 2010'un Nisan ayında misafirlerini ağırlamaya başlayacak otel İstanbul'un en çok toplantı salonuna sahip oteli olacak. Üstündağ Grup yeni projelerine, Ankara'da Çankaya ilçesinde ve İstanbul'da Eyüp'te inşaatları başlayacak olan yeni 5 yıldızlı otelleri ile devam ediyor.


 The Green Park Hotels & Resorts'a iş başvurusunda bulunmak ve açık pozisyonları görmek için aşağıdaki siteyi ziyaret ediniz.


http://www.thegreenparkpendik.com

"İş Başvurusu"

Hiç yorum yok: