Cumartesi, Eylül 29, 2012

DHL Express, DGL Global Forwarding ve DHL Supply Chain' iş başvurusunda bulunun!DHL, uluslararası hızlı taşımacılık ve lojistik sektörünün lider kuruluşu olarak, müşterilerine tek noktadan yenilikçi ve müşteriye özel çözümler sunan bir şirkettir. Express, hava - deniz - kara taşımacılığı ve kontrat lojistik çözümlerindeki uluslararası tecrübesini yerel pazarlardaki uzmanlığı ile birleştiren DHL, harmonize edilmiş servis ağı ile dünyada 220’nin üzerindeki ülkede müşterilerine, 285.000 eğitilmiş çalışanı ile hizmet vermektedir.


DHL Express : Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de uluslararası hızlı hava taşımacılık sektörünün kurucusu olan DHL Express 1981 yılından bu yana Türkiye’de hizmet vermektedir. Yaklaşık %50 Pazar payına sahip olan DHL Express 700 kişilik uzman kadrosu, 350 araçlık filosu ile ayda 100.000’in üzerinde gönderiyi Türkiye’den yurtdışına ulaştırmaktadır. Bir o kadar gönderi ise yurtdışından Türkiye’ye ulaştırılmakta ve dağıtımı sağlanmaktadır. Başta Tekstil, otomotiv, bankacılık ve yüksek teknoloji sektörlerine hizmet veren DHL Express, ISO 9001:2000 kalite belgesine sahiptir.

DHL Global Forwarding: DHL Global Forwarding hava ve deniz yük taşımacılığı pazarında dünya lideridir. DHL Global Forwarding malları ve eşyaları belirlenen noktalara müşteriye özel olarak belirlenen teslimat zamanı ve fiyatı ile büyük lojistik projelerde ise kişiye veya şirkete özel çözümler ile birlikte gümrük hizmetleri konusunda da kapsamlı bir şekilde hizmet veren lojistik firmasıdır.

DHL Türkiye'ye iş başvurusunda bulunmak için buraya tıklayınız.
"İş Başvurusu"

Hiç yorum yok: