Salı, Mayıs 08, 2012

Daikin Türkiye İş Fırsatları - İş Başvurusu Yap

Daikin Hakkında
Osaka-Japonya’da 1924 yılında kurulan Daikin Industries Ltd. bugün 14 milyar doları aşan cirosu, 13,6 milyar dolar toplam varlıkları ve 41.569 çalışanıyla dünya ısıtma, soğutma, havalandırma ve flurokimyasal ürünler pazarlarının lideri haline geldi. 


Tarihinde birçok icat ve teknolojik yeniliğe imza atan Daikin, 1950’lerde dünyanın ilk paket tipi klima ve ısı pompasından, 1960’larda ilk multi tip split klima sistemlerine; 1982’de VRV klima sisteminin icadından bugüne birçok yeniliğin öncüsü oldu. Daikin, ana teknolojisini kullanarak, sayısız pazar ve uygulama için yenilikçi ve enerji tasarrufu sağlayan ürünler üretebiliyor. 


Daikin Europe NV, 1972 yılında Avrupa pazarına ürünlerini sunmak için Daikin Industrıes Ltd tarafından Belçika Oostende’de kuruldu. Daikin Industries Limited’in % 100 iştiraki olan Daikin Europe NV, konut, ticari ve endüstriyel iklimlendirme uygulamaları için müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına uygun Daikin markalı klima, ısı pompası ve soğutma ekipmanları üretiyor ve Avrupa, Afrika ve Orta Doğu bölgelerinin satış organizasyonunu yürütüyor. Pazarın en yenilikçi oyuncularından biri olan Daikin Europe NV’nin şu anda Belçika, Çek Cumhuriyeti, Almanya, İtalya ve İngiltere'de üretim tesisleri bulunuyor. 

Daikin Türkiye Hakkında     
Airfel faaliyetlerine 1999 yılında klima ekipmanları ithal ederek başladı. Türkiye’nin en büyük holdinglerinden Sanko Holding ile 2001 yılında birleşen Airfel, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sektöründe yatırımlarına başladı.


8 Temmuz 2011’de Japon klima devi Daikin Europe’un satın aldığı Airfel bugün kombi, klima üniteleri, infrared ısıtıcılar, panel radyatör, fancoil ve klima santralleri üretiyor.  Daikin Türkiye 4 bölge müdürlüğü, 170 bayi ve  500 satış noktasından oluşan satış ağı ile 460 yetkili servisi ile Türk halkına hizmet ediyor. Ukrayna, Almanya ve Türkmenistan başta olmak üzere 44 ülkeye ihracat yapıyor. 


Daikin Türkye'nin web sayfasında yayınlanan iş ilanlarını görmek için buraya tıklayınız.

"İş Başvurusu"

Hiç yorum yok: