Cumartesi, Ocak 28, 2012

Remax Türkiye'ye iş başvurusunda bulunun - Remax Türkiye iş ilanları1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 78 Ülkede, yaklaşık 6700 0fis ve 94.000 çalışanı bulunmaktadır. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan RE/MAX Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTC'yi kapsamaktadır. RE/MAX Türkiye 208 ofisi ve2027 gayrimenkul danışmanı tarafından yaygın modern ofisleri ile profesyonel gayimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 1997 yılından bugüne ülkemizde faaliyette bulunan RE/MAX, ülkemizde yeni iş kurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunmaktadır.

Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX, son 15 yıldır Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye'de ilk kez RE/MAX Türkiye tarafından hayata geçirildi.

RE/MAX farkını yaratan en önemli etken eğitim... Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından RE/MAX Türkiye Broker/Owner ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor.


Siz de RE/MAX dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz;·         Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınız bir yatırımla kendi işinizi kurabilir, bir RE/MAX ofisi açabilirsiniz, ya da

·         Türkiye çapında sayıları her geçen gün artan RE/MAX ofislerinden birinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilirsiniz, ya da

·         Sektörde "profesyonel" hizmet verebilmek amacıyla RE/MAX tarafından düzenlenen Gayrimenkul Seminerleri'ne katılarak "Gayrimenkul Profesyoneli" olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

·         Dilerseniz, Türkiye çapında faaliyet gösteren 208 adet ofisin listesine ve portföylerine ulaşabilir, aradığınız gayrimenkule en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.


      Remax Türkiye'deki boş iş pozisyonları görmek ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.
    


"İş Başvurusu"

Hiç yorum yok: