Pazartesi, Kasım 01, 2010

Nobel İlaç'a iş başvurusunda bulunun!NOBEL İLAÇ San. ve Tic. A.Ş., 45 sene önce başladığı faaliyetlerini bugün, Türkiye’nin önde gelen ilaç şirketlerinden biri olarak sürdürüyor. Nobel’in yükselen grafiği; Türkiye’de sürdürdüğü satış ve pazarlama stratejisi – hammadde / bitmiş ürün üretimi – ürün geliştirme arasında oluşturduğu yatay entegrasyona dayanmaktadır. Ürün portföyünde; bağlı şirketlerinde geliştirdiği / ürettiği ilaçları, lisansını aldığı ilaçları ve OTC ürünlerini bulunduran Nobel, aynı zamanda Türkiye’nin sayılı ilaç ihracatçıları arasında saygın bir yere sahiptir. 15 ülkede kurduğu şirketleriyle, Türkiye’de sunduğu hizmet ve ürünlerini global pazara da açan Nobel’in çalışan sayısı 2000’e ulaşmış bulunmaktadır. Türkiye’de 850 tıbbi mümessili ile en büyük saha ağlarından birine sahip olan Nobel, yurtdışı şirketlerinde ise 300’ün üzerinde tıbbi mümessil ile faaliyet göstermektedir.

Nobel, 2005 yılında % 270 büyüme oranıyla Türkiye’nin en hızlı gelişen ilaç şirketi seçilmiştir ve bugün, tüm ilaç şirketleri arasında reçete bazında 6. sırada yer almaktadır. Nobel’in başarı nedenlerinden bir diğeri de, değişen pazar koşullarında sergileyebildiği esneklik ve dinamizm ile gerektiği her zaman ve her yerde hızla strateji yenileyebilme özelliğidir; dinamik Türkiye pazarı ile gelişen Orta Asya ve Balkan ülkelerinde olmazsa olmaz bir özellik.

Nobel’in faaliyetleri, aynı gruba bağlı Ulkar Kimya (hammadde ve mikropellet üretimi), Nobelfarma (her formda bitmiş ürün üretimi) ile Fargem (ArGe) tarafından desteklenmektedir.

Bir yandan global partner ve yeni ürün arayışlarına devam eden Nobel, diğer yandan da faaliyette olduğu ülkelere yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

Nobel İlaç'ta iş başvurusunda bulunmak için buraya tıklayınız.


"İş Başvurusu"

Hiç yorum yok: