Cuma, Aralık 28, 2012

Pirelli'ye iş başvurusunda bulunun!

Pirelli Lastik

"Pirelli"
Satış adetlerine göre dünyanın en büyük beşinci uluslararası lastik üreticisi olan Pirelli, yüksek teknolojisiyle premium segmentin lideridir. Dünyanın dört kıtasında yer alan 19 fabrikasıyla 160’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

 1872’de kurulmuş olup 1922’den bu yana Milano Borsası’nda işlem görmektedir. Pirelli, uzun sanayi geçmişini marka gücü ve ürün kalitesiyle yenilikçi bir yapıya bürüyerek rakiplerinden ayrılmaktadır. 2002’den beri PZero Moda, yüksek teknoloji projeleri ve 2011-2013 yılları arasında F1™’in tek resmi lastik tedarikçisi olarak seçilmesiyle daha da güçlenmektedir

Yeşil Performans» stratejisine bağlı olarak Pirelli her zaman ArGe çalışmalarına odaklanmış, ürün ve hizmetlerinde üstün kalite ve teknolojiden ödün vermeden çevresel duyarlılığın en iyi örneğini sergilemiştir.

Hem batı hem de doğu pazarında lider konumunda bulunan Pirelli, sürekli daha performanslı ve güvenilir lastikler yaratmak için araştırma geliştirme aşamasında istikrarlı bir emek sarfederek zirvedeki konumunu korumayı başarmaktadır.

Pirelli'yi iş başvurusunda bulunmak için buraya tıklayınız.

"İş Başvurusu, Kariyer Fırsatları, İş İlanları"

Hiç yorum yok: