Pazartesi, Aralık 31, 2007

Mey İçki'ye iş başvurusunda bulunun!


Mey, Tekel’in alkollü içkiler bölümünü satın alan Nurol Holding, Özaltın İnşaat, Limak İnşaat ve Tütsab ortak girişim grubu tarafından kuruldu.

2004 yılının şubat ayında faaliyete geçen Mey İçki Sanayii ve Ticaret A.Ş., özelleştirme ile Alkollü İçkiler Sanayi Ticaret A.Ş., Alkollü İçkiler Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. ve Tekel GMBH’ın yüzde 100 hissesi ile Kıbrıs’taki TAŞEL Ltd. Şti.’nin yüzde 51 hissesini devraldı.

2004 yılından sonra sürekli ürün portföyünü genişleten Mey İçki başarılı pazarlama, satış ve üretim faaliyetleri nedeniyle özellikle yabancı yatırımcıların da dikkatini çekti. Yapılan görüşmeler sonrasında 2006 nisan ayında Texas Pacific Group Mey İçki çoğunluk hisselerini satın aldı.

Halen 17 fabrikada ve 4 küçük işletme tesisinde üretim yapan Mey, 2003 yılı itibariyle 70 milyon litrelik üretim kapasitesiyle dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alıyor. Mey ürün ailesindeki içkilerin üretildikleri fabrikalar şöyle sıralanıyor:Mey İçki'ye is basvurusunda bulunmak için buraya tıklayınız.

"İş Başvurusu"

Hiç yorum yok: